Galerie

Galerie osobního trenéra fitness.

Cvičení s míčem – cvičení můžeme oživit s míčem, činkami nebo s gumičkami, tím také cviky s vlastním tělem ztížíme. Jako vaše osobní trenérka dohlédnu na správně provedený cvik a zpevnění těla v oblasti břicha a zad. Tím docílíme lepšího držení těla a odbourání bolesti zad.

Osobní trenér ceník

Osobní trenérka

Pohoda po cvičení – aby se člověk cítil dobře nejen přímo po cvičení, je důležité do svého životního stylu zařadit pravidelnou stravu a pravidelný pitný režim. Velmi prospívá i kvalitní spánek a častý pobyt v přírodě na vyčištění hlavy.

Osobní trenérka

Osobní trenérka

Rozumné ceny – podívejte se na můj ceník.

Osobní trenér fitness doma

Osobní trenér fitness

Vytvořím na míru tréninkový plán pro ženy se zaměřením na hubnutí, zpevnění postavy, po porodu nebo jen udržení se být stále aktivní a fit.

Tento plán je vždy individuální s přihlédnutím k vaší momentální kondici. Po předchozí diagnostice a zjištění vašich zdravotních omezení se zaměříme na celkové zpevnění, což je důležité pro správné držení těla a odbourání bolesti zad. Cvičení se postupně ztěžuje, podle toho jak je klient zdatný a také používáme různé cvičební pomůcky míč, gumičky, činky.

Při redukci váhy je také důležitý pitný režim a úprava jídelníčku, na které se také podle potřeby zaměříme.

Cvičení doma nebo venku nevyžaduje žádný velký prostor a ani nemusíte vlastnit žádné cvičební pomůcky. Budeme cvičit s vahou vlastního těla a vše potřebné (činky, míč, overbool, gumičky) na ztížení cviků podle potřeby přivezu k vám domů.

Z galerie osobního trenéra fitness vidíte, s kým budete cvičit, kdo vám vytvoří tréninkový plán na míru a kdo vám pomůže se splněním vašich cílů.

Fotografie ze společného cvičícího víkendu. S děvčaty jsme cvičily venku na zahradě a v lese.

Osobní trenér fitness

Cvičení venku s osobním trenérem

Pokud si položíte jednu z následujících otázek, je třeba něco změnit. Například změnit svůj dosavadní životní styl k lepšímu a začít se pravidelně hýbat. Cvičení venku nás hodně nabudí. Můžete začít sami nebo s osobní trenérkou, která vás podpoří.

Jak posílit imunitu?
Jak si posílit sebevědomí?
Jak začít cvičit?
Jak se cítit dobře?
Jak vypadat lépe?
Jak upravit stravovací návyky?

****

Osobní trenérka fitness

Osobní trenérka fitness

Osobní trenérka fitness

Osobní trenérka fitness

Při lezení je potřeba mít zpevněné tělo a záda. Posílené ruce a také někdy je třeba mít dobrou rovnováhu. To vše je důležité trénovat, ale za ten výsledek to stojí. Když člověk vyleze nahoru a má krásný výhled do dálky :-) ferraty

Copyright © 2017 Správná žena Praha.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.  

[CNW:Counter]