Reference

Na této stránce jsou vyjádření některých mých klientů, na otázku co jim cvičení dalo a jak byli spokojeni.

Rozhodla jsem se, že musím něco udělat s přebytečnými kilogramy, které se nastřádaly během několika let. Stále jsem se nemohla odhodlat k tomu, abych začala chodit do fitness centra, a proto se mi zalíbila nabídka využít služeb osobního trenéra. Cvičení pod vedením osobního trenéra doma se mi velice osvědčilo, protože sama jsem nebyla schopna začít cvičit. Osobní trenérka Iveta Kubicová dohlížela na to, abych cvičila správně a během tří měsíců jsem zhubla přebytečné kilogramy a hlavně se cítím podstatně lépe.

Marcela A.
* * * * *  

Cvičení s Ivetou mě nastartovalo v mé snaze začít už konečně něco se sebou dělat. Sama jsem se málokdy přinutila jít si zacvičit někam do posilovny, no a sama doma to už vůbec ne. Proto jsem ráda využila nabídky cvičení doma a pod dohledem trenérky. Opravdu mě to baví a hlavně si sama určuji čas, který mi nejvíce vyhovuje. Výsledky jsou také dobré, celé tělo se mi zpevnilo a asi nejvíc potěšující je to, že mě přestala bolet záda.

Martina M.
* * * * *

Osobní trenérka fitness

Cvičení s osobní trenérkou po 4 měsících

Osobní trenérka fitness

Začátek cvičení s osobní trenérkou fitness

Osobní trenérka fitness

Cvičení s osobní trenérkou po 4 měsících

Osobní trenérka fitness

Začátek cvičení s osobní trenérkou fitness

Moje upravení jídelníčku a cvičení s Ivetou bylo pro mě ze začátku dosti strašné, protože jsem tomu vůbec nevěřil, že se dá takovýma metodama zhubnout. Pro mě, jakožto bývalého sportovce to bylo hlavně běhání. Po pár týdnech jsem poznal, že tomu tak není – hlavně při mé váze 117,5 kg. Po čtyřech měsících stálého a hlavně poctivého dodržování jak stálé stravy, tak cvičení, což je v průběhu hubnutí velmi důležité a taky jsem zapomněl na to nejdůležitější žádný alkohol, určitě ne pivo – sem tam nějaký „stříček“, ale malej. Dostal jsem se na váhu 100 kg. Můžu říct, že cvičení s Ivetou bylo strašně fajn a v pohodlí našeho bydlení, což je strašná výhoda.

Osobní trenérka fitness

nyni :-)

Iveta mě tak inspirovala, že v tom stále pokračuji, ale už tolik necvičím, což je špatně. Tím chci říct, že s Ivetou to taky bylo o tom, že mě donutila i když se mi nechtělo, tak přijela a šlo se cvičit. Za mě a za manželku jí tímto chci poděkovat, že mě do toho navrtala a pomohla k tomuto zhubnutí – je to fajn ženská a hlavně výborná cvičitelka všem doporučuju, mějte se.

    Lubik B.

Moc děkujeme Ivetě za naše nastartování v hubnutí. Je moc příjemná a cvičení s ní byla radost. Luboš má o 20 kg míň a velmi se mu zlepšil i zdravotní stav. Určitě je dobré neukončit s Ivetou spolupráci ihned po 3 měsících, ale ještě pokračovat, protože bez ní se člověk sám těžko ke cvičení dokopává. Iveta dokáže vše perfektně vysvětlit, ukázat a je dost trpělivá. Bylo to moc fajn a všem doporučuji.

    Dana B.
* * * * *

Cvičení s paní trenérkou Kubicovou byl můj dárek ke 33. narozeninám, který jsem si sama vybrala a partner mi ho nadělil. Jsem téměř rok po druhém porodu dcery a mám za sebou 10 lekcí s osobní trenérkou. Než jsem s paní Ivetou začala cvičit myslela jsem si, že opět zhubnu po porodu lehko jako po prvním dítěti, ale je mi o 10 let více a již to tak snadno nešlo. Stále jsem si to omlouvala kojením a tím, že až přestanu kojit půjde vše samo dolů. Začala jsem se ale cítit těžkopádně a z nošení 9 kg dítěte mě den ode dne bolela víc a víc záda, hlavně krční páteř a hlava. Také nálada mi kolísala a byla jsem velmi unavená z péče o dcerku.

Zaujalo mě, že se dá s paní trenérkou cvičit venku, v parcích na čerstvém vzduchu a paní Iveta za mnou přijede až domů, což je pro ženu na mateřské skvělé zjednodušení logistiky při hlídání. Představa nabité posilovny a ukřičeného trenéra mě vskutku nijak nelákala. Po zjištění mé kondice po konzultační hodině jsem byla v šoku! Byla jsem ještě více z formy než jsem si myslela. Ještě ten samý týden jsme se na to vrhli.

Po 10 lekcích jsem sama poznala zlepšení kondice, začala jsem se opět cítit krásně rozhýbaná, pružná a spokojená sama se sebou. Podařilo se mi shodit i pár kilo a několik centimetrů přes břicho a přes prsa. Paní Iveta mě naučila správnému stravování a sebekontrole. Dala mi cvičební a stravovací plán. Myslím, že to byl jeden z nejúžasnějších dárků od mého partnera. Mám chuť se znovu pravidelně hýbat a dlouhé procházky s kočárkem jsou pro mne nyní krásným relaxem a ne nutnou rutinou.

Paní trenérka je velmi milá a pozitivní osoba. Dokáže skvěle namotivovat ke správnému a pravidelnému cvičení vřelým přístupem. Oproti „fitkovým“ trenérům má i velmi výhodnou cenu a jako milou pozornost jsem dostala k výše zmíněným narozeninám lekci zdarma. Vřele jí doporučuji všem svým kamarádkám nejen na mateřské.

Kateřina, Praha
* * * * *

Copyright © 2017 Správná žena Praha.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.  

[CNW:Counter]