Jarní hubnutí

Trenérka a hubnutí

Hubnutí s osobní trenérkou je výhodné a je vám oporou ve vašem odhodlání.

Jaro je po zimě nejlepším zpytováním svědomí. Určitě nám po zimě zbyl nějaký ten přebytečný kilogram, který se nám nelíbí. Proto je nejlepší začít se sebou něco pozitivního dělat. Začněte pravidelně jíst pestrou stravu a pít, dopřejeme si více ovoce a zeleniny, bylinkové čaje a také citronovou šťávu a zázvor. Určitě nevynechávejte zelené bylinky, které si můžeme také sami vypěstovat. Petržel a jarní cibulka je vhodná na trávení a proto ji do našeho jídelníčku zařadíme.

Hubnutí s osobní trenérkou

Co je ale nejdůležitější je pravidelný pohyb a to nejlépe venku na vzduchu. S osobním trenérem to zvládnete lépe, vždy za vámi přijede a proto je pravidelnost zaručena. Venku se dobře dýchá a rozproudí se náš oběhový systém, při cvicích, které posílí a zpevní naše celé tělo a pozitivně se naladíme. Po cvičení si také protáhneme zatěžované svaly.

Trvalé zhubnutí je zaručeno pravidelností – pravidelná strava, pravidelný pohyb, pravidelný spánek (odpočinek) a pitný režim.

Hubnutí by nemělo být stresující, ale příjemné. Naplánujte si reálné změny ve svém životě teď na jaře, kdy svítí sluníčko a vše se začíná zelenat.

Copyright © 2024 Správná žena Praha.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.  

[CNW:Counter]